Dla hoteli i restauracji

Duży wybór, stała dostępność towarów dla hoteli i restauracji

Szanowni Państwo!

Oferujemy Państwu kompleksową pomoc w dekoracji Państwa wnętrz, sal i stołów oraz organizacji różnego rodzaju imprez.

Szeroki wybór kwiatów sztucznych pozwoli Państwu udekorować każdy rodzaj wnętrza i zaplanować różnorodne kompozycje. Oferujemy kwiaty cięte, doniczkowe, bukiety, drzewka, wieńce i inne. Prosimy zapoznać się z opisem oferty kwiatów sztucznych.

Podobnie szeroki wybór znajdą Państwo w kolekcjach przedmiotów dekoracyjnych – wazony, donice, kolumny, fontanny, anioły, figury, lustra, obrazy i inne. Na miejscu mogą Państwo liczyć na poradę dekoratora. Prosimy zapoznać się z całą ofertą.

Dla hoteli i restauracji oferujemy wszelkiego rodzaju świece, zarówno dekoracyjne w różnych kształtach, jak i szpice, świece urodzinowe, podgrzewacze i wiele, wiele innych. Do tego mogą Państwo dobrać odpowiednie lampiony oraz świeczniki – szklane, drewniane, metalowe. Prosimy zapoznać się z opisem oferty świec, lampionów i świeczników.

Zaopatrzą się Państwo także u nas w serwetki – gastronomiczne, dekoracyjne, flizelinowe, papierowe w różnych rozmiarach. Prosimy zapoznać się z opisem oferty serwetek i obrusów.

Nasze działy Ślub i Imprezy będą pomocne dla hoteli i restauracji w organizacji wesel, zabaw , uroczystości itp. Oferujemy balony, tuby strzelające, lampiony… Prosimy zapoznać się z opisem oferty artykułów ślubnych.

Zapraszamy do współpracy!


Produkty z oferty można nabyć bezpośrednio w naszej hurtowni lub za pomocą sklepu internetowego.
Strona główna sklepu internetowego Dekoracje Alpha Dan.