Dla kwiaciarni i florystów

Szanowni Państwo!

Nasz dział florystyczny spełnia wszelkie potrzeby asortymentowe kwiaciarń i pracowni florystycznych. Stała oferta zabezpieczająca niezbędne produkty cały czas jest rozwijana. Podążamy za nowościami branżowymi, śledzimy trendy stylistyczne i uzupełniamy ofertę. Staramy się także realizować indywidualne prośby klientów. Prosimy zapoznać się z opisem oferty akcesoriów florystycznych.

Dla kwiaciarni i florystów niezbędny jest szeroki wybór kwiatów sztucznych, który pozwoli udekorować każdy rodzaj wnętrza i zaplanować różnorodne kompozycje. Oferujemy kwiaty cięte, doniczkowe, bukiety, drzewka, wieńce i inne. Prosimy zapoznać się z opisem oferty kwiatów sztucznych.

Mogą się Państwo u nas także zaopatrzyć w różnego rodzaju kosze i osłonki wiklinowe, meble, koła, snopki i inne. Prosimy zapoznać się z opisem oferty koszy i wikliny.

Dla kwiaciarni i florystów proponujemy także wszystkie potrzebne świece – zarówno dekoracyjne w różnych kształtach, jak i szpice, świece urodzinowe, podgrzewacze i wiele, wiele innych. Do tego mogą Państwo dobrać odpowiednie świeczniki – szklane, drewniane, metalowe. Prosimy zapoznać się z opisem oferty świec.

Zaopatrzą się Państwo u nas także w różnego rodzaju kartki okolicznościowe drukowane i ręcznie zdobione, zaproszenia, zawiadomienia itp. Prosimy zapoznać się z opisem oferty kartek.

Jeśli Państwa kwiaciarnie oferują także artykuły dekoracyjne, mogą Państwo także u nas się zaopatrzyć. Szeroki wybór wazonów, donic, aniołów i innych figurek, obrazów, zegarów, ramek zaspokoi Państwa oczekiwania. Prosimy zapoznać się z Całą Ofertą.

Opakowania dla kwiaciarni i florystów

Opakowanie jest dopełnieniem prezentu. Nawet drobiazg zdecydowanie lepiej prezentuje się w ładnej torebce, czy kolorowym papierze. U nas zaopatrzą się Państwo w torebki ozdobne w różnych rozmiarach, papiery kolorowe (także wodoodporne), folie, wstążki, rozetki… Prosimy zapoznać się z opisem oferty  opakowań ozdobnych.

Zapraszamy do współpracy!


Produkty z oferty można nabyć bezpośrednio w naszej hurtowni lub za pomocą sklepu internetowego.
Strona główna sklepu internetowego Dekoracje Alpha Dan.