O nas

Firma ALPHA-DAN rozpoczęła działalność wiosną roku 1994. Na 60 m2 otworzyliśmy hurtownię artykułów papierniczych.  Po roku rozszerzyliśmy ofertę o dekoracje sezonowe. Różnorodność i jakość proponowanych towarów była dobra, a liczba Klientów rosła. Po sześciu latach zwiększyliśmy metraż o 380 m2 i zatrudniliśmy kolejnych pracowników.

Obecnie – dzięki wierności naszych Klientów i właściwym kupieckim decyzjom właścicieli spółki – rodziny Chilewskich – hurtownia dysponuje 2000 m2 powierzchni handlowo-biurowej oraz 2000 m2 powierzchni magazynowej, miejscem parkingowym na 40 samochodów, zajmuje się obsługą około 20 tysięcy podmiotów gospodarczych z różnych stron Polski, realizuje zamówienia telefoniczne, mailowe i dowóz produktów oraz zatrudnia ponad 55 sprzedawców i handlowców. Firma prowadzi także sprzedaż wysyłkową poprzez 3 sklepy internetowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biuro i Szkoła oraz  ADH Hobby

W latach 2006, 2009 i 2010 otrzymaliśmy „Gazele Biznesu” – nagrody przyznawane przez „Puls Biznesu” . W kwietniu 2009 otrzymaliśmy certyfikat „Przejrzysta Firma” ustanowiony przez D&B.

W 2010 roku nastąpił podział na dwa magazyny – dekoracyjny i papierniczy.

Alpha Dan Dekoracje

Od początku dynamicznie rozwijającą się gałęzią działalności hurtowni ALPHA-DAN jest sprzedaż artykułów dekoracyjnych, którą prezentujemy Państwu na tej stronie. Niewątpliwie naszym wielkim atutem jest różnorodność asortymentowa, stylistyczna i cenowa.

Jedną z naszych specjalności jest oferta sezonowa, którą od początku prowadzimy jako show-room. Klienci mogą rezerwować towary  z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Wśród naszych klientów są hurtownie, galerie z art.dekoracyjnymi, sklepy wielobranżowe, hotele, restauracje, firmy organizujące śluby i inne uroczystości, firmy dekoratorskie, przedszkola, szkoły, parafie, instytucje publiczne i inni.

Wieloletnie doświadczenie, ugruntowane kontakty handlowe i orientacja w rynku sprawia, że prezentujemy towar o bardzo dobrej jakości i cenie, starając się zaspokoić gusta różnorodnych klientów. Nasza marka jest rozpoznawalna w całym kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Całą Ofertą i współpracy!


Produkty z oferty można nabyć bezpośrednio w naszej hurtowni lub za pomocą sklepu internetowego.
Strona główna sklepu internetowego Dekoracje Alpha Dan.